Kabel optische vezel LC> LC multimode OM3 uniboot 2 m

Kabel optische vezel LC> LC multimode OM3 uniboot 2 m

Kabel optische vezel LC> LC multimode OM3 uniboot 2 m

Merk
Delock
Productcode
85128
EAN
4043619851287
16,69
 2-3 dagen levertijd
Voorraad: 44 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 16,36 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 16,19 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 16,02 en bespaar 4%
  • Gratis verzending v.a. €50
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk
De optische kabel van glasvezel van Delock is ideaal voor het aansluiten van verschillende netwerkapparaten, zoals een NIC met een SFP-module op een schakelaar of een mediaconverter. Deze kabel heeft twee geleiders die één schede en één laars delen, waardoor hij zeer ruimte-efficiënt is. De extractorhendel maakt het eenvoudig om los te koppelen uit panelen met hoge dichtheid.

Specificaties:
- Connector: 1 x LC Duplex, 1 x LC Duplex
- Multimode OM3 kabel
- Fibre: 50/125 µm
- Zirconia keramische ferle met beschermkap
- Uniboot connector
- Extractor hendel
- Polarity Changeable
- Gedeelde buitenste schede diameter: ca. 3 mm
- Insertion verlies <0,15 dB
- LS0H (halogeenvrij)
- Kleur: Aqua
- Kabellengte: ca. 2 m

Systeemvereisten:
- Een vrije LC Duplex-poort

Inhoud van de verpakking:
- Optische vezelkabel

Verpakking:
- Zip poly-tas

Met de optische kabel van Delock bent u verzekerd van een betrouwbare en efficiënte verbinding tussen uw netwerkapparaten. Maak gebruik van deze hoogwaardige kabel voor optimale prestaties en een snelle gegevensoverdracht.
Algemeen Specificatie • OM3 Koppel Connector 1 • 1 x lc duplex Connector 2 • 1 x lc duplex Fysieke eigenschappen Kabelkleur • Aqua Lengte • 2 m
Specificaties
MerkDelock
Productcode / MPN85128
EAN AK4043619851287
Lengte2 meter
Eerste connectorLC
Tweede connectorLC
KleurBlauw
Full duplexJa
Eerste connector typeMannelijk
Tweede connector typeMannelijk
Type glasvezelOM3
Kern diameter50 µm
Bekleding diameter125 µm
Draad modus structuurMultimode
Verlies van insertion0,5 dB
Diameter van de kabel3 mm