ACT SC-ST 9/125um OS1 Duplex 10.00m (RL2910) 10m Glasvezel kabel Geel

ACT SC-ST 9/125um OS1 Duplex 10.00m (RL2910) 10m Glasvezel kabel Geel

ACT SC-ST 9/125um OS1 Duplex 10.00m (RL2910) 10m Glasvezel kabel Geel

Merk
ACT
Productcode
RL2910
EAN
8716065223743
24,19
 1-2 dagen levertijd
Nog 4 beschikbaar
Voorraad: 4 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 23,71 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 23,46 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 23,22 en bespaar 4%
  • Gratis verzending v.a. €50
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

ACT SC-ST 9/125um OS1 Duplex 10.00m (RL2910) 10m. Snoerlengte: 10 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: ST

Garantie: 5 jaar

10m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC en ST connectoren
Specificaties
MerkACT
Productcode / MPNRL2910
EAN8716065223743
Lengte10 meter
Aansluiting 1SC
Aansluiting 2ST
KleurGeel
Full duplexJa
Type glasvezelOS1
Kern-/omhulsel-diameter9/125 µm