ACT SC-SC 50/125um OM2 Duplex 10m (RL3510) Glasvezel kabel Oranje

ACT SC-SC 50/125um OM2 Duplex 10m (RL3510) Glasvezel kabel Oranje

ACT SC-SC 50/125um OM2 Duplex 10m (RL3510) Glasvezel kabel Oranje

Merk
ACT
Productcode
RL3510
EAN
8716065223859
23,89
 1-2 dagen levertijd
Voorraad: 8 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 23,41 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 23,17 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 22,93 en bespaar 4%
  • Gratis verzending v.a. €50
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

ACT SC-SC 50/125um OM2 Duplex 10m (RL3510). Snoerlengte: 10 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC

Garantie: 5 jaar

10m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet SC connectoren
Specificaties
MerkACT
Productcode / MPNRL3510
EAN8716065223859
Lengte10 meter
Aansluiting 1SC
Aansluiting 2SC
KleurOranje
Full duplexJa
Type glasvezelOM2
Kern-/omhulsel-diameter50/125 µm