ACT RL7825 Glasvezel kabel 5 meter MTP 8x LC OM3 Aqua-kleur

ACT RL7825 Glasvezel kabel 5 meter MTP 8x LC OM3 Aqua-kleur

ACT RL7825 Glasvezel kabel 5 meter MTP 8x LC OM3 Aqua-kleur

Merk
ACT
Productcode
RL7825
EAN
8716065029796
129,00
Momenteel niet leverbaar
Voorraad: 0 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 126,42 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 125,13 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 123,84 en bespaar 4%
  • Dit product wordt Gratis verzonden
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

ACT RL7825. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: 8x LC, Kern diameter: 50 µm

USP

Ultra compact door gebruik van 8 vezels in 3mm kabel en één MTP connector per zijde, dus uitermate geschikt voor datacenters

ACT MTP/MPO kabels gebruiken MTP® US Conec Elite connectoren voor onder andere uiterst lage verliezen (low loss)

Ontworpen voor gebruik met QSFP+ 40G en QSFP28 100G transceivers

Garantie: 5 jaar

5 meter Multimode 50/125 OM3 fanout patchkabel 1 X MTP female - 4 X LC duplex 8 vezels
Specificaties
MerkACT
Productcode / MPNRL7825
EAN8716065029796
Lengte5 meter
Aansluiting 1MTP
Aansluiting 28x LC
KleurAqua
Full duplexJa
Eerste connector typeMannelijk
Tweede connector typeVrouwelijk
Type glasvezelOM3
Kern diameter50 µm
Materiaal buitenmantelHalogeenvrij
Bekleding diameter125 µm
Draad modus structuurMultimode
Verlies van insertion0,35 dB
Reflectieverlies20 dB
Diameter van de kabel3 mm
Aantal per verpakking1 stuk(s)
Bedrijfstemperatuur (T-T)-20 - 70 °C