ACT RL7702 Glasvezel kabel 2 meter MPO/MTP OM3 Aqua-kleur

ACT RL7702 Glasvezel kabel 2 meter MPO/MTP OM3 Aqua-kleur

ACT RL7702 Glasvezel kabel 2 meter MPO/MTP OM3 Aqua-kleur

Merk
ACT
Productcode
RL7702
EAN
8716065029222
149,00
Momenteel niet leverbaar
Voorraad: 0 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 146,02 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 144,53 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 143,04 en bespaar 4%
  • Dit product wordt Gratis verzonden
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

ACT RL7702. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: MPO/MTP, Aansluiting 2: MPO/MTP, Kern diameter: 50 µm

Garantie: 5 jaar

2 meter Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectoren
Specificaties
MerkACT
Productcode / MPNRL7702
EAN8716065029222
Lengte2 meter
Aansluiting 1MPO/MTP
Aansluiting 2MPO/MTP
KleurAqua
Eerste connector typeVrouwelijk
Tweede connector typeVrouwelijk
Type glasvezelOM3
Kern diameter50 µm
Materiaal buitenmantelHalogeenvrij
Bekleding diameter125 µm
Draad modus structuurMultimode
Verlies van insertion0,2 dB
Reflectieverlies20 dB
Diameter van de kabel3 mm
Aantal per verpakking1 stuk(s)
Bedrijfstemperatuur (T-T)-20 - 70 °C