ACT RL2701 Glasvezel kabel 1 meter LC SC OS2 Groen, Geel

ACT RL2701 Glasvezel kabel 1 meter LC SC OS2 Groen, Geel

ACT RL2701 Glasvezel kabel 1 meter LC SC OS2 Groen, Geel

Merk
ACT
Productcode
RL2701
EAN
8716065341232
17,79
 1-2 dagen levertijd
Voorraad: 194 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 17,43 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 17,26 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 17,08 en bespaar 4%
  • Gratis verzending v.a. €50
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

ACT RL2701. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex

Garantie: 5 jaar

1m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC/APC8 en SC/APC8 connectoren
Specificaties
MerkACT
Productcode / MPNRL2701
EAN8716065341232
Lengte1 meter
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2SC
KleurGeel
Full duplexJa
Eerste connector typeMannelijk
Tweede connector typeMannelijk
Type glasvezelOS2
Kern diameter9 µm
Materiaal buitenmantelHalogeenvrij
Bekleding diameter125 µm
Draad modus structuurSingle-mode
Verlies van insertion0,2 dB
Type afwerking van schakelaarAPC