ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC connectoren

ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC connectoren

ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC connectoren

Merk
ACT
Productcode
RL1600
EAN
8716065351422
18,99
 1-2 dagen levertijd
Nog 3 beschikbaar
Voorraad: 3 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 18,61 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 18,42 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 18,23 en bespaar 4%
  • Gratis verzending v.a. €50
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC connectoren. Snoerlengte: 0,5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex

Garantie: 5 jaar

0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC connectoren
Specificaties
MerkACT
Productcode / MPNRL1600
EAN8716065351422
Lengte0.5 meter
Aansluiting 1SC
Aansluiting 2SC
KleurGeel
Full duplexJa
Eerste connector typeMannelijk
Tweede connector typeMannelijk
Type glasvezelOS2
Kern diameter9 µm
Materiaal buitenmantelHalogeenvrij
Bekleding diameter125 µm
Draad modus structuurSingle-mode
Verlies van insertion0,2 dB
Reflectieverlies65 dB
Type afwerking van schakelaarAPC
Diameter van de kabel2 mm