Digitus DN-82124 netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Single-mode, Multimode Zwart

Digitus DN-82124 netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Single-mode, Multimode Zwart

Digitus DN-82124 netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Single-mode, Multimode Zwart

Merk
Digitus
Productcode
DN-82124
EAN
4016032445746
61,09
 3-5 dagen levertijd
Voorraad: 17 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 3 voor 59,87 en bespaar 2%
  • Koop 6 voor 59,26 en bespaar 3%
  • Koop 9 voor 58,65 en bespaar 4%
  • Dit product wordt Gratis verzonden
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk
De mediaconverters van DIGITUS® zijn een optimale oplossing voor de migratie van glasvezelsignalen. Vanaf nu kunt u de glasvezeltechniek gebruiken en een aantal kilometers overbruggen zonder uw complete netwerkbekabeling te vervangen. Met ons uitgebreid assortiment van producten kunt u op uw individuele behoeften inspelen. De intuïtieve bediening garandeert een snelle en eenvoudige installatie. De jarenlange ervaring en het uitgebreide aanbod zorgt dat DIGITUS® een betrouwbare partner is voor uw netwerktechniek.
DIGITUS Gigabit Multimode/Singlemode Mediaconverter SC/SC Artikelnummer: DN-82124 EAN: 4016032445746 Gigabit Media Converter Multimode to Singlemode SC to SC, Wavelength 850nm, 1310nm, up to 20km De perfecte converteroplossing voor optische gegevensoverdracht Eenvoudig schakelen tussen multimode en singlemode-glasvezel Snelle migratie voor grote afstanden Bereik tot 20km Converteert tussen single en multimode-glasvezel 1000Base-SX SC-aansluiting, multimode dubbele vezel 1000Base-SX SC-aansluiting, singlemode dubbele vezel Golflengte: 850 nm (multimode), 1310 nm (singlemode) Bereik van multimode tot 0,5km Bereik van singlemode tot 20 km Diagnose leds voor het bewaken van de status en activiteiten Geschikt voor 50/125 μm, 62,5/125 μm en 100/140 μm-glasvezelkabels (multimode) Geschikt voor 8,3/125 µm, 8,7/125 µm, 9/125 µm en 10/125µm-glasvezelkabels (singlemode) Bedrijfstemperatuur: -10 tot 55°C Standalone-converter met externe voeding Ingangsspanning: 5V DC Max. stroomopname: 1 A Stroomverbruik: 3,5W Afmetingen (l x b x h): 95mm x 70mm x 26mm Connector 1: SC Connector 2: SC Modus: Enkele modus -> Multimodus Distance Unit: 20 Industrieel gebruik: no Broadcasting Mode: Unidirectioneel PoE injector: no Ethernetsnelheid: GigabitPackage content Gigabit Multimode/Singlemode Mediaconverter SC/SC Snelstarthandleiding Voeding
Specificaties
MerkDigitus
Productcode / MPNDN-82124
EAN AK4016032445746
InternNee
LED-indicatorenActiviteit, Link, Stroom, Status
KleurZwart
Overdrachtssnelheid1000 Mbit/s
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden1000 Mbit/s
Maximale overdrachtssnelheid1000 Mbit/s
Converter input interface1000Base-SX
Ethernet interface typeGigabit Ethernet
Converter output interface1000Base-SX
Fiber ethernet cabling technologie1000BASE‑SX
Fibre channel-poorten2
Vezel-optische connectorSC
ConnectiviteitstechnologieBedraad
Aansluiting voor netstroomadapterJa
Maximaal bereik20000 m
Golflengte1310 nm
Draad modus structuurSingle-mode, Multimode
Vezelkabel diameters ondersteund8.3/125,8.7/125,9/125,10/125,50/125,62.5/125,100/140 µm
Ingangsspanning5 V
Power over Ethernet (PoE)Nee
Externe adapterJa
Stroom1 A
Stroomverbruik (typisch)3,5 W
Gewicht300 g
Breedte95 mm
Diepte40 mm
Hoogte26 mm
Bedrijfstemperatuur (T-T)-10 - 55 °C
Breedte verpakking130 mm
Diepte verpakking250 mm
Verpakkingsvolume1787,5 cm³
Gewicht verpakking350 g
Hoogte verpakking55 mm
Inclusief AC-adapterJa
Snelle installatiehandleidingJa