SFP module

Een SFP-module, oftewel Small Form-Factor Pluggable-module, is een handige, modulaire glasvezel transceiver die moeiteloos in een beschikbaar SFP-slot van diverse netwerkapparaten, zoals routers, kan worden geplaatst. Door gebruik te maken van deze slots in plaats van vaste, geïntegreerde glasvezelaansluitingen, kunnen de kosten voor netwerkapparatuur aanzienlijk worden verminderd. Belangrijk is dat dit tevens de vrijheid biedt om zelf te kiezen welk type glasvezel het meest geschikt is voor een optische verbinding.

Bij het maken van uw keuze is het essentieel om aandacht te besteden aan de juiste specificaties met betrekking tot glasvezeltype, snelheid en afstand. Hierdoor wordt gegarandeerd dat de SFP-module compatibel is met uw beoogde netwerktoepassing. Daarnaast is het van belang om de compatibiliteit met uw bestaande netwerkapparatuur te verifiëren, aangezien sommige fabrikanten een zogenaamde vendor lock-in hanteren. Dit betekent dat transceivers van andere fabrikanten mogelijk niet functioneren op hun apparatuur. Wees dus zorgvuldig bij uw keuze om een soepele werking en optimale prestaties van uw glasvezelnetwerk te waarborgen.
Lees meer
Filter
Van laag naar hoog sorteren

154 producten gevonden

Pagina
  1. # Delock

    SFP-module 1000Base-SX MM 850 nm

    Direct leverbaar
    Voorraad: 154 stuks
    17,30
  2. # Delock

    SFP-module 1000Base-SX MM 850 nm DDM

    Direct leverbaar
    Voorraad: 45 stuks
    22,55
  3. # Delock

    SFP+ Module 10GBase-T RJ45

    Direct leverbaar
    Voorraad: 105 stuks
    119,15
    • Voor 22:00 uur besteld, morgen in huis
    • 30 dagen niet-goed-geld-terug
    • Lid Thuiswinkel.org
  4. # Delock

    SFP-module 1000Base-LX SM 1310 nm

    Direct leverbaar
    Voorraad: 158 stuks
    17,30
  5. # Digitus

    Digitus DN-81005-01 netwerk transceiver module Koper 1250 Mbit/s SFP

    Direct leverbaar
    Voorraad: 6 stuks
    38,80
  6. # Delock

    SFP+ Module 10GBase-SR MM 850 nm

    Direct leverbaar
    Voorraad: 61 stuks
    27,52
  7. # Delock

    SFP-module 1000Base-T RJ45

    Direct leverbaar
    Voorraad: 132 stuks
    56,58
  8. # Digitus

    Digitus DN-81204 netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+

    Direct leverbaar
    Voorraad: 41 stuks
    83,15
  9. # Delock

    SFP+ Module 10GBase-LR SM 1310 NM

    Direct leverbaar
    Voorraad: 49 stuks
    43,66
    • Voor 22:00 uur besteld, morgen in huis
    • 30 dagen niet-goed-geld-terug
    • Lid Thuiswinkel.org
  10. # Digitus

    Digitus DN-81000-02 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s mini-GBIC 850 nm

    1-2 dagen levertijd
    Voorraad: 250 stuks
    20,24
  11. # Digitus

    Digitus DN-81000-04 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 850 nm

    1-2 dagen levertijd
    Voorraad: 34 stuks
    18,91
  12. # Digitus

    Digitus DN-81001-01 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s mini-GBIC/SFP 1310 nm

    1-2 dagen levertijd
    Voorraad: 111 stuks
    20,24
  13. # Digitus

    Digitus DN-81010 netwerk transceiver module 1250 Mbit/s SFP/GBIC 850 nm

    1-2 dagen levertijd
    Voorraad: 146 stuks
    28,37
  14. # Digitus

    Digitus DN-81201 netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s mini-GBIC/SFP 1310 nm

    1-2 dagen levertijd
    Voorraad: 75 stuks
    55,98
    • Voor 22:00 uur besteld, morgen in huis
    • 30 dagen niet-goed-geld-terug
    • Lid Thuiswinkel.org
  15. # Digitus

    Digitus DN-81300 netwerk transceiver module Vezel-optiek 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm

    1-2 dagen levertijd
    Voorraad: 2 stuks
    60,59
  16. # Digitus

    Digitus DN-81301 netwerk transceiver module Vezel-optiek 40000 Mbit/s QSFP+ 1310 nm

    1-2 dagen levertijd
    Voorraad: 2 stuks
    273,55
  17. # Digitus

    Digitus DN-81250 netwerk transceiver module Vezel-optiek 25000 Mbit/s mini-GBIC 850 nm

    1-2 dagen levertijd
    Voorraad: 65 stuks
    42,65
  18. # Digitus

    Digitus DN-81251 netwerk transceiver module Vezel-optiek 25000 Mbit/s mini-GBIC 1310 nm

    1-2 dagen levertijd
    Voorraad: 9 stuks
    110,46
  19. # ACT

    ACT TR0001 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 850 nm

    1-2 dagen levertijd
    Voorraad: 5 stuks
    40,45
  20. # ACT

    ACT TR0002 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1310 nm

    1-2 dagen levertijd
    Voorraad: 32 stuks
    40,45
Filter
Van laag naar hoog sorteren

154 producten gevonden

Pagina