Glasvezel kabel LC naar LC OM4 3 meter

Glasvezel kabel LC naar LC OM4 3 meter

Glasvezel kabel LC naar LC OM4 3 meter

Merk
EFB Elektronik
Productcode
O0319.3
EAN
4049759022501
13,19
 Direct leverbaar
Leverbaar: 6183 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 12,93 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 12,79 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 12,66 en bespaar 4%
  • Gratis verzending v.a. €100
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.4
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

Een bijna onbeperkte bandbreedte bij hoge snelheden over lange afstanden!

Deze economische patch kabels zijn aanbevolen voor verbindingen tussen glasvezel patch panels, hubs, switches, media converters en routers, enz. Glasvezelkabels bieden hogere snelheden en een grotere bandbreedte, in vergelijking met conventionele twisted-pair koperen kabel.

Glasvezel Kabel - LC naar LC - OM4
2 x LC Glasvezel Male naar
2 x LC Glasvezel Male
Full duplex 50/125μm
Multi Mode OM4, LSZH
Lengte: 3 meter

Aantal fibers: 2
Buiten diameter: 2.0 x 4.1 mm
Max. tension: 200 N (short-term)
100 N (long term)
Min Beding radius: 20H (installation) 10H (static)
Max. crush resistance (N/100mm): 1000
Complies with TIA/EIA-586 B.3 & Bellcore GR-409-Core & OFNR-UL/CSA FT4
Maximum Attenuation <= 3.5dB@850nm
<= 1.5dB@1300nm

Glasvezel Kabel - LC naar LC - OM4 - Violet
2 x LC Glasvezel Male naar
2 x LC Glasvezel Male
Full duplex 50/125μm
Multi Mode OM4, LSZH
3 meter

Specificaties
MerkEFB Elektronik
Productcode / MPNO0319.3
unitO0319.3
EAN AK4049759022501
Lengte3 meter
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2LC
KleurViolet
Full duplexJa
Aansluiting 1 typeMannelijk
Aansluiting 2 typeMannelijk
Type glasvezelOM4
Kern diameter50 µm
Materiaal buitenmantelHalogeenvrij
Bekleding diameter125 µm