Let op! In verband met enorme drukte is het mogelijk dat uw bestelling later ontvangt dan staat vermeld, excuses hiervoor.
Winkelwagen
U heeft geen producten in uw winkelwagen op het moment.

Glasvezel kabel LC naar LC OM4 1 meter

Merk: Goobay  |  Productcode: O0319.1 | EAN: 4049759022464
11.99
 Direct leverbaar
Nieuw
Voorraad: 2086 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • 5+ stuks € 11,85 per stuk - bespaar 2%
  • 15+ stuks € 11,75 per stuk - bespaar 3%
  • 25+ stuks € 11,50 per stuk - bespaar 5%
 

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis *

 

Gratis verzending v.a. €30

 

Betaal achteraf met AfterPay

 

7462 reviews, gemiddeld een 9.2

 

30 dagen bedenktijd

 

2 jaar garantie op je aankoop

 

Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

Veilig shoppen bij Redhound.nl

Productomschrijving

Een bijna onbeperkte bandbreedte bij hoge snelheden over lange afstanden!

Deze economische patch kabels zijn aanbevolen voor verbindingen tussen glasvezel patch panels, hubs, switches, media converters en routers, enz. Glasvezelkabels bieden hogere snelheden en een grotere bandbreedte, in vergelijking met conventionele twisted-pair koperen kabel.

Glasvezel Kabel - LC naar LC - OM4
2 x LC Glasvezel Male naar
2 x LC Glasvezel Male
Full duplex 50/125μm
Multi Mode OM4, LSZH
Lengte: 1 meter

Aantal fibers: 2
Buiten diameter: 2.0 x 4.1 mm
Max. tension: 200 N (short-term)
100 N (long term)
Min Beding radius: 20H (installation) 10H (static)
Max. crush resistance (N/100mm): 1000
Complies with TIA/EIA-586 B.3 & Bellcore GR-409-Core & OFNR-UL/CSA FT4
Maximum Attenuation <= 3.5dB@850nm
<= 1.5dB@1300nm

Extra informatie

Glasvezel Kabel - LC naar LC - OM4 - Violet
2 x LC Glasvezel Male naar
2 x LC Glasvezel Male
Full duplex 50/125μm
Multi Mode OM4, LSZH
lengte: 1 meter

Specificaties

Productcode O0319.1
EAN 4049759022464
Type LC naar LC
Eerste connector LC Mannelijk
Tweede connector LC Mannelijk
Kleur Violet
Lengte 1 meter
Versie Multimode (OM4)
Kabeldiameter 2.0 x 4.1 mm
Diameter ader 50 µ
Buiten materiaal LSZH (Halogeenvrij)
Ader Plastic fiber optic
Merk Goobay