EFB Elektronik EL022V2 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Multimode Zwart

EFB Elektronik EL022V2 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Multimode Zwart

EFB Elektronik EL022V2 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Multimode Zwart

Merk
EFB Elektronik
Productcode
EL022V2
EAN
4049759057893
35,86
 Direct leverbaar
Leverbaar: 84 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 3 voor 35,14 en bespaar 2%
  • Koop 6 voor 34,78 en bespaar 3%
  • Koop 9 voor 34,43 en bespaar 4%
  • Gratis verzending v.a. €100
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.4
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

EFB Elektronik EL022V2. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit/s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Breedte: 71 mm, Diepte: 94 mm, Hoogte: 26 mm

EFB Elektronik EL022V2, 100 Mbit/s, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s, 100BASE-FX, ST, Bedraad
Specificaties
MerkEFB Elektronik
Productcode / MPNEL022V2
unitEL022V2
EAN AK4049759057893
Levertijd1d
InternNee
LED-indicatorenJa
KleurZwart
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden10,100 Mbit/s
Maximale overdrachtssnelheid100 Mbit/s
Ethernet interface typeFast Ethernet
Auto MDI/MDI-XJa
Auto-negotiationJa
Fiber ethernet cabling technologie100BASE-FX
Aantal Ethernet LAN (RJ-45) poorten1
Fibre channel-poorten2
Vezel-optische connectorST
ConnectiviteitstechnologieBedraad
Maximaal bereik2000 m
Golflengte1310 nm
Draad modus structuurMultimode
Breedte71 mm
Diepte94 mm
Hoogte26 mm