Digitus DK-2922-03 Glasvezel kabel 3 meter SC I-VH OS2 Geel

Digitus DK-2922-03 Glasvezel kabel 3 meter SC I-VH OS2 Geel

Digitus DK-2922-03 Glasvezel kabel 3 meter SC I-VH OS2 Geel

Merk
Digitus
Productcode
DK-2922-03
EAN
4016032248750
12,99
 1-2 dagen levertijd
Voorraad: 88 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 12,73 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 12,60 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 12,47 en bespaar 4%
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.4
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk
FO patch cord, duplex, SC to SC,SM OS2 09/125 µ, 3 m
DIGITUS LWL Singlemode Patchkabel, SC / SC Artikelnummer: DK-2922-03 EAN: 4016032248750 FO patch cord, duplex, SC to SC SM OS2 09/125 æ, 3 m Zeer goede prestaties en uitstekende kwaliteit van de aansluitingen van uw netwerk. Duplexkabel LSOH Stekker met keramische ring Kabeldoorsnede 3mm Per stuk verpakt met testrapport Assortiment: Glasvezel patchkabels Beschermkous: éénkleurig Connector 1: SC Connector 2: SC Kabelkleur: geel Kabeltype: I-VH 2E9/125 µ Modus: Enkele modus Verpakking: DIGITUS polybag Vezeldiameter: 9/125 µ Vezelklasse: OS2 Lengte: 3 m
Specificaties
MerkDigitus
Productcode / MPNDK-2922-03
EAN AK4016032248750
Lengte3 meter
Aansluiting 1SC
Aansluiting 2SC
KleurGeel
Full duplexJa
Aansluiting 1 typeMannelijk
Aansluiting 2 typeMannelijk
Soort kabelI-VH
Type glasvezelOS2
Kern diameter9 µm
Bekleding diameter125 µm
Draad modus structuurSingle-mode
Diameter van de kabel3 mm
Breedte verpakking170 mm
Diepte verpakking170 mm
Verpakkingsvolume289 cm³
Gewicht verpakking81,25 g
Type verpakkingPolybag
DuurzaamheidscertificatenRoHS