ACT RL8950 Glasvezel kabel 50 meter LC SC Geel

ACT RL8950 Glasvezel kabel 50 meter LC SC Geel

ACT RL8950 Glasvezel kabel 50 meter LC SC Geel

Merk
ACT
Productcode
RL8950
EAN
8716065227505
55,99
 1-2 dagen levertijd
Nog 2 beschikbaar
Voorraad: 2 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 54,87 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 54,31 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 53,75 en bespaar 4%
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.4
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

ACT RL8950. Snoerlengte: 50 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex

Garantie: 5 jaar

50m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren
Specificaties
MerkACT
Productcode / MPNRL8950
EAN AK8716065227505
Lengte50 meter
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2SC
KleurGeel
Full duplexJa
Type glasvezelOS2
Kern-/omhulsel-diameter9/125 µm