ACT RL8920 Glasvezel kabel 20 meter LC SC Geel

ACT RL8920 Glasvezel kabel 20 meter LC SC Geel

ACT RL8920 Glasvezel kabel 20 meter LC SC Geel

Merk
ACT
Productcode
RL8920
EAN
8716065224597
32,99
 Direct leverbaar
Voorraad: 11 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 32,33 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 32,00 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 31,67 en bespaar 4%
  • Voor 22:00 uur besteld, morgen in huis *
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.4
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

ACT RL8920. Snoerlengte: 20 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex

Garantie: 5 jaar

20m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren
Specificaties
MerkACT
Productcode / MPNRL8920
EAN AK8716065224597
Lengte20 meter
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2SC
KleurGeel
Full duplexJa
Type glasvezelOS2
Kern-/omhulsel-diameter9/125 µm