ACT RL8005 Glasvezel kabel 5 meter LC SC Oranje

ACT RL8005 Glasvezel kabel 5 meter LC SC Oranje

ACT RL8005 Glasvezel kabel 5 meter LC SC Oranje

Merk
ACT
Productcode
RL8005
EAN
8716065171068
20,39
 1-2 dagen levertijd
Nog 2 beschikbaar
Voorraad: 2 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 19,78 en bespaar 3%
  • Koop 15 voor 19,37 en bespaar 5%
  • Koop 25 voor 18,96 en bespaar 7%
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.4
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

ACT RL8005. Snoerlengte: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex

Garantie: 5 jaar

5m LSZHmultimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren
Specificaties
MerkACT
Productcode / MPNRL8005
EAN AK8716065171068
Lengte5 meter
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2SC
KleurOranje
Full duplexJa
Type glasvezelOM1
Kern-/omhulsel-diameter62,5/125 µm