ACT RL7901 Glasvezel kabel 1 meter LC ST Geel

ACT RL7901 Glasvezel kabel 1 meter LC ST Geel

ACT RL7901 Glasvezel kabel 1 meter LC ST Geel

Merk
ACT
Productcode
RL7901
EAN
8716065224344
17,89
 1-2 dagen levertijd
Voorraad: 8 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 17,53 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 17,35 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 17,17 en bespaar 4%
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.4
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

ACT RL7901. Snoerlengte: 1 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Full duplex

Garantie: 5 jaar

1m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren
Specificaties
MerkACT
Productcode / MPNRL7901
EAN AK8716065224344
Lengte1 meter
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2ST
KleurGeel
Full duplexJa
Type glasvezelOS2
Kern-/omhulsel-diameter9/125 µm