ACT RL7792 Glasvezel kabel 12 meter MTP OS2 Geel

ACT RL7792 Glasvezel kabel 12 meter MTP OS2 Geel

ACT RL7792 Glasvezel kabel 12 meter MTP OS2 Geel

Merk
ACT
Productcode
RL7792
EAN
8716065029635
189,00
 1-2 dagen levertijd
Nog 2 beschikbaar
Voorraad: 2 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 183,33 en bespaar 3%
  • Koop 15 voor 179,55 en bespaar 5%
  • Koop 25 voor 175,77 en bespaar 7%
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.4
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

ACT RL7792. Snoerlengte: 12 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: MTP, Kern diameter: 50 µm

USP

Ultra compact door gebruik van 12 vezels in 3mm kabel en één MTP connector per zijde, dus uitermate geschikt voor datacenters

ACT MTP/MPO kabels gebruiken MTP® US Conec Elite connectoren voor onder andere uiterst lage verliezen (low loss)

Ontworpen voor gebruik met QSFP+ 40G en QSFP28 100G transceivers

Garantie: 5 jaar

12 meter Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectoren
Specificaties
MerkACT
Productcode / MPNRL7792
EAN AK8716065029635
Lengte12 meter
Aansluiting 1MTP
Aansluiting 2MTP
KleurGeel
Aansluiting 1 typeMannelijk
Type glasvezelOS2
Kern diameter50 µm
Materiaal buitenmantelHalogeenvrij
Bekleding diameter125 µm
Draad modus structuurSingle-mode
Verlies van insertion0,35 dB
Reflectieverlies60 dB
Diameter van de kabel3 mm
Aantal per verpakking1 stuk(s)