ACT RL7770 Glasvezel kabel 10 meter MPO/MTP OM4 Violet

ACT RL7770 Glasvezel kabel 10 meter MPO/MTP OM4 Violet

ACT RL7770 Glasvezel kabel 10 meter MPO/MTP OM4 Violet

Merk
ACT
Productcode
RL7770
EAN
8716065029536
219,00
 1-2 dagen levertijd
Nog 4 beschikbaar
Voorraad: 4 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 214,62 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 212,43 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 210,24 en bespaar 4%
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.4
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

ACT RL7770. Snoerlengte: 10 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: MPO/MTP, Aansluiting 2: MPO/MTP, Kern diameter: 50 µm

Garantie: 5 jaar

10 meter Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel polarity B met MTP female connectoren
Specificaties
MerkACT
Productcode / MPNRL7770
EAN AK8716065029536
Lengte10 meter
Aansluiting 1MPO/MTP
Aansluiting 2MPO/MTP
KleurViolet
Aansluiting 1 typeVrouwelijk
Aansluiting 2 typeVrouwelijk
Type glasvezelOM4
Kern diameter50 µm
Materiaal buitenmantelHalogeenvrij
Bekleding diameter125 µm
Draad modus structuurMultimode
Verlies van insertion0,2 dB
Reflectieverlies20 dB
Diameter van de kabel3 mm
Aantal per verpakking1 stuk(s)
Bedrijfstemperatuur (T-T)-20 - 70 °C