ACT RL7320 Glasvezel kabel 20 meter 2x LC 2x LC ODVA OS2 Zwart

ACT RL7320 Glasvezel kabel 20 meter 2x LC 2x LC ODVA OS2 Zwart

ACT RL7320 Glasvezel kabel 20 meter 2x LC 2x LC ODVA OS2 Zwart

Merk
ACT
Productcode
RL7320
EAN
8716065394245
99,00
 1-2 dagen levertijd
Nog 4 beschikbaar
Voorraad: 4 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 97,02 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 96,03 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 95,04 en bespaar 4%
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.4
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

ACT RL7320. Snoerlengte: 20 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC ODVA, Kern diameter: 9 µm, Full duplex

Toepassing IP67 patchkabels
Voor buitengebruik kunt u patchkabels toepassen met een IP67 connector voor IP67 water- en stofbestendigheid. Deze kabels worden o.a. toegepast voor het verbinden van antennes in een mobiele zendmast met grondbekabeling voor het ontsluiten van draadloze toepassingen zoals wifi of mobiel internet. De antennes worden ook RRH wat staat voor Remote Radio Head of RRU wat staat voor Remote Radio Unit genoemd.

De snelheid van wifi en mobiel internet nemen toe, als er meerdere gebruikers tegelijk actief zijn is het gebruik van glasvezel noodzakelijk om de benodigde snelheid te kunnen leveren.

Het ontsluiten van zendmasten via fiber, ook wel FTTA / FTTT genoemd wat staat voor Fiber to the Antenna / Tower, heeft de volgende voordelen:
- Snelheid: Vanaf 4G of moderne wifi varianten is glasvezel de enige optie om de benodigde snelheid te kunnen leveren
- Gedistribueerd: Door gebruik van fiber is het mogelijk om ipv één grote antenne meerdere kleinere antennes te verbinden met dezelfde apparatuur. Dit wordt DAS genoemd wat staat voor Distributed Antenna System
- Efficiëntere zendmasten: Minder actieve apparatuur en stroomverbruik nodig bij de zendmast

Verschillende mogelijkheden voor IP67 connectoren
Er zijn verschillende standaarden voor IP67 connectoren bij ACT verkrijgbaar. Op voorraad hebben wij patchkabels met de ODVA connector maar u kunt ook bij ons terecht voor:
- CPRI*
- NSN*
- RRU*
- IPFX*
- ODC*
- AARC*
- Hoptic*

De IP67 glasvezel patchkabels zijn ook beschikbaar in andere lengtes, met andere aansluitmogelijkheden (SC en MTP|MPO), andere kabeldiameters (5/7mm) en gearmeerde mantels (armored).

(*alle genoemde merknamen zijn eigendom van de respectievelijke merkhouders)

Garantie: 5 jaar

20 meter singlemode 9/125 OS2 duplex fiber patch kabel met LC en IP67 LC connectoren
Specificaties
MerkACT
Productcode / MPNRL7320
EAN AK8716065394245
Lengte20 meter
Aansluiting 12x LC
Aansluiting 22x LC ODVA
KleurZwart
Full duplexJa
Aansluiting 1 typeMannelijk
Aansluiting 2 typeMannelijk
Type glasvezelOS2
Kern diameter9 µm
Materiaal buitenmantelHalogeenvrij
Bekleding diameter125 µm
Draad modus structuurSingle-mode
Verlies van insertion0,25 dB
Reflectieverlies50 dB
Diameter van de kabel7 mm
Bedrijfstemperatuur (T-T)-25 - 80 °C