ACT RL3207 Glasvezel kabel 7 meter 2x E-2000 (LSH) LC OS2 Geel

ACT RL3207 Glasvezel kabel 7 meter 2x E-2000 (LSH) LC OS2 Geel

ACT RL3207 Glasvezel kabel 7 meter 2x E-2000 (LSH) LC OS2 Geel

Merk
ACT
Productcode
RL3207
EAN
8716065331318
76,99
 1-2 dagen levertijd
Nog 1 beschikbaar
Aantal leverbaar: 1 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 74,68 en bespaar 3%
  • Koop 15 voor 73,14 en bespaar 5%
  • Koop 25 voor 71,60 en bespaar 7%
  • Dit product wordt Gratis verzonden
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.4
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

ACT RL3207. Snoerlengte: 7 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x E-2000 (LSH), Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex

Garantie: 5 jaar

7m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet E2000/APC en LC/UPC connectoren
Specificaties
MerkACT
Productcode / MPNRL3207
EAN AK8716065331318
Lengte7 meter
Aansluiting 12x E-2000 (LSH)
Aansluiting 2LC
KleurGeel
Full duplexJa
Aansluiting 1 typeMannelijk
Aansluiting 2 typeMannelijk
Type glasvezelOS2
Kern diameter9 µm
Materiaal buitenmantelHalogeenvrij
Bekleding diameter125 µm
Draad modus structuurSingle-mode
Verlies van insertion0,2 dB
Type afwerking van schakelaarAPC/UPC