ACT RL1601 Glasvezel kabel 1 meter 2x SC OS2 Zwart, Rood, Geel

ACT RL1601 Glasvezel kabel 1 meter 2x SC OS2 Zwart, Rood, Geel

ACT RL1601 Glasvezel kabel 1 meter 2x SC OS2 Zwart, Rood, Geel

Merk
ACT
Productcode
RL1601
EAN
8716065321890
18,39
Momenteel niet leverbaar
Voorraad: 0 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 18,02 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 17,84 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 17,65 en bespaar 4%
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.4
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

ACT RL1601. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex

Garantie: 5 jaar

1m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC/APC connectoren
Specificaties
MerkACT
Productcode / MPNRL1601
EAN AK8716065321890
Lengte1 meter
Aansluiting 12x SC
Aansluiting 22x SC
KleurZwart, Rood, Geel
Full duplexJa
Aansluiting 1 typeMannelijk
Aansluiting 2 typeMannelijk
Type glasvezelOS2
Kern diameter9 µm
Materiaal buitenmantelHalogeenvrij
Bekleding diameter125 µm
Draad modus structuurSingle-mode
Verlies van insertion0,2 dB
Type afwerking van schakelaarAPC