ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 10m (RL9910) Glasvezel kabel Geel

ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 10m (RL9910) Glasvezel kabel Geel

ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 10m (RL9910) Glasvezel kabel Geel

Merk
ACT
Productcode
RL9910
EAN
8716065224795
17,99
 Direct leverbaar
Nog 3 beschikbaar
Voorraad: 3 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 17,63 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 17,45 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 17,27 en bespaar 4%
  • Voor 22:00 uur besteld, morgen in huis *
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.4
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 10m (RL9910). Snoerlengte: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC

Garantie: 5 jaar

10m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren
Specificaties
MerkACT
Productcode / MPNRL9910
EAN AK8716065224795
Lengte10 meter
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2LC
KleurGeel
Full duplexJa
Type glasvezelOS1
Kern-/omhulsel-diameter9/125 µm