SFP-module 1000Base-LX SM 1310 nm DDM

SFP-module 1000Base-LX SM 1310 nm DDM

SFP-module 1000Base-LX SM 1310 nm DDM

Merk
Delock
Productcode
86189
EAN
4043619861897
27,19
 Direct leverbaar
Leverbaar: 195 stuk(s)
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 2 voor 26,65 en bespaar 2%
  • Koop 4 voor 26,37 en bespaar 3%
  • Koop 8 voor 26,10 en bespaar 4%
  • Voor 22:00 uur besteld, morgen in huis *
  • Gratis verzending v.a. €50
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk
De Delock SFP-module is ideaal voor het uitbreiden van een Gigabit-switch met een gratis SFP-slot door middel van een optische vezelinterface.

Specificaties:
- Connectoren: 1 x SFP mannetje, 1 x LC Duplex Female
- Data-overdrachtssnelheid: Gigabit Ethernet tot 1 Gbps voor single-mode glasvezel (9/125 µm, 1310 nm golflengte, tot 20 km)
- Digital Diagnostic Monitoring Interface (DDM)
- Bedrijfstemperatuur: -40 °C ~ 85 °C

Systeemvereisten:
- Apparaat met een gratis SFP-poort

Inhoud van de verpakking:
- SFP-module

Verpakking:
- Witte doos

Met de Delock SFP-module kunt u eenvoudig uw netwerk uitbreiden en profiteren van snelle en betrouwbare data-overdracht. Maak gebruik van de voordelen van optische vezeltechnologie en verbeter de prestaties van uw netwerk.
DeLOCK SFP 1000Base-LX SM 1310nm DDM, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 9/125 µm, LX
Specificaties
MerkDelock
Productcode / MPN86189
EAN4043619861897
SFP transceiver typeVezel-optiek
Soort aansluitingSFP
Vezel-optische connectorLC
Fibre channel-poorten2
Maximale overdrachtssnelheid1000 Mbit/s
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteundJa
Maximaal bereik20000 meter
Golflengte1310 nm
NetwerkstandaardIEEE 802.3z
SFP-zendernormLX
Vezelkabel diameters ondersteund9/125 µm
Bekabelingstechnologie1000Base-LX
Bedrijfstemperatuur (T-T)-40 - 85 °C