SFP+ Module 10GBase-SR MM 850 nm

SFP+ Module 10GBase-SR MM 850 nm

SFP+ Module 10GBase-SR MM 850 nm

Merk
Delock
Productcode
86199
EAN
4043619861996
49,99
 Direct leverbaar
Voorraad: 53 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 2 voor 48,99 en bespaar 2%
  • Koop 4 voor 48,49 en bespaar 3%
  • Koop 8 voor 47,99 en bespaar 4%
  • Voor 22:00 uur besteld, morgen in huis *
  • Gratis verzending v.a. €50
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

Deze SFP+ module van Delock is ideaal voor het uitbreiden van een 10 Gigabit switch met een gratis SFP+ slot via een optische vezelinterface.

Specificaties:
- Connectoren: 1 x SFP+ mannelijk, 1 x LC Duplex Female
- Data-overdrachtssnelheid: 10 Gigabit Ethernet tot 10 Gbps voor multi-modus glasvezel: 50/125 µm, 850 nm golflengte, tot 300 m
- Digital Diagnostic Monitoring Interface (DDM)
- Bedrijfstemperatuur: 0 °C ~ 70 °C
- Stroomverbruik: Max. 1 W

Systeemvereisten:
- Apparaat met een gratis SFP+ poort

Inhoud van de verpakking:
- SFP+ module

Verpakking:
- Witte doos

Met deze SFP+ module van Delock kunt u eenvoudig uw netwerk uitbreiden en genieten van snelle en betrouwbare verbindingen. Perfect voor het aansluiten van verschillende apparaten met een 10 Gigabit switch. Maak gebruik van de voordelen van optische vezelverbindingen en verbeter de prestaties van uw netwerk.

Koppel aansluiting
• 1 x SFP -plug
• 1 x lc duplex vrouw Technische eigenschappen Overdrachtssnelheid
• Gigabit Ethernet tot 10 Gbps Bedrijfstemperatuur
• 0 ° C ~ 70 ° C Maximaal stroomverbruik • 1 W

Specificaties
MerkDelock
Productcode / MPN86199
EAN4043619861996
Soort aansluitingSFP+
Vezel-optische connectorLC
Maximale overdrachtssnelheid10000 Mbit/s
Maximaal bereik300 meter
Golflengte850 nm
Bedrijfstemperatuur (T-T)0 - 70 °C