SFP+ Module 10GBase-LR SM 1310 NM

SFP+ Module 10GBase-LR SM 1310 NM

SFP+ Module 10GBase-LR SM 1310 NM

Merk
Delock
Productcode
86171
EAN
4043619861712
46,99
 Direct leverbaar
Voorraad: 53 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 2 voor 46,05 en bespaar 2%
  • Koop 4 voor 45,58 en bespaar 3%
  • Koop 8 voor 45,11 en bespaar 4%
  • Gratis verzending v.a. €50
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk
Deze SFP+ module van Delock is ideaal voor het uitbreiden van een 10 Gigabit switch met een gratis SFP+ slot via een optische vezelinterface.

Specificaties:
- Connectoren: 1 x SFP+ mannelijk, 1 x LC Duplex Female
- Data-overdrachtssnelheid: 10 Gigabit Ethernet tot 10 Gbps voor single-mode glasvezel
- Golflengte: 1310 nm
- Bereik: tot 10 km
- Digitale diagnostische monitoringinterface (DDM)
- Bedrijfstemperatuur: 0 °C ~ 70 °C
- Stroomverbruik: max. 1 W

Systeemvereisten:
- Apparaat met een gratis 10G SFP+ poort

Inhoud van de verpakking:
- SFP+ module

Verpakking:
- Witte doos

Met deze SFP+ module van Delock kunt u eenvoudig uw netwerk uitbreiden en genieten van snelle en betrouwbare verbindingen. Maak gebruik van de voordelen van 10 Gigabit Ethernet en optimaliseer uw netwerkprestaties.
Koppel aansluiting • 1 x SFP -plug • 1 x lc duplex vrouw Technische eigenschappen Overdrachtssnelheid • Gigabit Ethernet tot 10 Gbps Bedrijfstemperatuur • 0 ° C ~ 70 ° C Maximaal stroomverbruik • 1 W
Specificaties
MerkDelock
Productcode / MPN86171
EAN AK4043619861712
SFP transceiver typeVezel-optiek
Soort aansluitingSFP+
Vezel-optische connectorLC
Maximale overdrachtssnelheid10000 Mbit/s
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteundJa
Maximaal bereik10000 m
Golflengte1310 nm
SFP-zendernormLR
Aantal producten inbegrepen1 stuk(s)
Bedrijfstemperatuur (T-T)0 - 70 °C