ACT Fiber panel 24 x duplex LC multimode OM3

ACT Fiber panel 24 x duplex LC multimode OM3

ACT Fiber panel 24 x duplex LC multimode OM3

Merk
ACT
Productcode
FA2037
EAN
8716065342345
136,99
 1-2 dagen levertijd
Voorraad: 53 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 2 voor 132,88 en bespaar 3%
  • Koop 3 voor 131,51 en bespaar 4%
  • Koop 4 voor 130,14 en bespaar 5%
  • Dit product wordt Gratis verzonden
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

ACT FA2037. Aansluiting(en): LC. Kleur van het product: Zwart

Garantie: 5 jaar

Fiber panel 24 x duplex LCmultimode OM3
Specificaties
MerkACT
Productcode / MPNFA2037
EAN8716065342345
KleurZwart
Aantal poorten24
Aansluiting(en)LC
DuplexJa